SI5394E-A12160-GM
Mfr.Part #
SI5394E-A12160-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
QFN-44
Datasheet
Download
Description
SINGLE PLL JITTER ATTENUATOR WIT
Type :
Jitter Cleaner
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package :
Tray
Input Level :
LVCMOS
Operating Supply Current :
120 mA
Number of Outputs :
4 Output
Series :
Number of Circuits :
1
Product :
Clock Jitter Attenuator
PLL :
yes
Input :
LVCMOS, Crystal
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Packaging :
Tray
Mounting Type :
Surface Mount
Ratio - Input:Output :
4:4
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Divider/Multiplier :
Yes/No
Output :
CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Output Level :
CML, HCSL, LVDS, LVPECL
Supplier Device Package :
44-LGA (7x7)
RoHS :
Details
Package / Case :
QFN-44
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Mounting Style :
SMD/SMT
Frequency - Max :
25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 625MHz
Product Status :
Active
Datasheets
SI5394E-A12160-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5394E-A12160-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5394E-A12160-GM Overview
SI5394E-A12160-GM Features
SI5394E-A12160-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD