SI5394E-A12072-GM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SI5394E-A12072-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
QFN-44
Datasheet
Download
Description
SINGLE PLL JITTER ATTENUATOR WIT
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
RoHS :
Details
Package :
Tray
Supplier Device Package :
44-LGA (7x7)
Mounting Type :
Surface Mount
Product :
Clock Jitter Attenuator
Output :
CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Number of Circuits :
1
Number of Outputs :
4 Output
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Input Level :
LVCMOS
Output Level :
CML, HCSL, LVDS, LVPECL
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Type :
Jitter Cleaner
Mounting Style :
SMD/SMT
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Package / Case :
QFN-44
Packaging :
Tray
Operating Supply Current :
120 mA
Series :
Divider/Multiplier :
Yes/No
Product Status :
Active
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Input :
LVCMOS, Crystal
Frequency - Max :
25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 625MHz
PLL :
yes
Ratio - Input:Output :
4:4
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Datasheets
SI5394E-A12072-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5394E-A12072-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers+Skyworks Solutions, Inc.+SI5394E-A12072-GM Overview
SI5394E-A12072-GM Features
SI5394E-A12072-GM Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD