SI5386A-E13470-GM
Mfr.Part #
SI5386A-E13470-GM
64-QFN (9x9)
Max Operating Temperature :
155 °C
Product Status :
Active
Tolerance :
0.5 %
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Frequency - Max :
735MHz, 2.94912GHz
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Composition :
Thin Film
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage Rating :
100 V
Packaging :
Tray
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Height :
650 µm
Power Rating :
125 mW
Package :
Tray
Clock Synthesizer / Jitter Cleaner
Resistance :
71.5 kΩ
RoHS :
Details
yes
Min Operating Temperature :
-55 °C
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Datasheets
SI5386A-E13470-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E13470-GM
SI5386A-E13470-GM Features
SI5386A-E13470-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD