SI5386A-E12171-GMR
Mfr.Part #
SI5386A-E12171-GMR
Yes/Yes
Resistance :
50 Ω
Package :
Tape and Reel (TR)
RoHS :
Compliant
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Packaging :
Bulk
LVCMOS, Crystal
Radiation Hardening :
No
Brand :
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Yes/No
Connector Type :
MMCX, SMA
Length :
600 mm
Frequency - Max :
735MHz, 2.94912GHz
Skyworks
Cable Length :
600 mm
Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E12171-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers+Skyworks Solutions, Inc.+SI5386A-E12171-GMR Overview
SI5386A-E12171-GMR Features
SI5386A-E12171-GMR Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD