SI5386A-E12171-GM
Mfr.Part #
SI5386A-E12171-GM
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
RoHS :
Non-Compliant
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Brand :
Frequency - Max :
735MHz, 2.94912GHz
Product Status :
Active
Gender :
Male
Contact Style :
Pin
Package :
Tray
Packaging :
Tray
LVCMOS, Crystal
Datasheets
SI5386A-E12171-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E12171-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E12171-GM Overview
SI5386A-E12171-GM Features
SI5386A-E12171-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD