SI5386A-E10051-GM
Mfr.Part #
SI5386A-E10051-GM
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package :
Tray
Frequency - Max :
735MHz, 2.94912GHz
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
RoHS :
Details
Subcategory :
Clock and Timer ICs
Datasheets
SI5386A-E10051-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E10051-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E10051-GM Overview
SI5386A-E10051-GM Features
SI5386A-E10051-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD