SI5386A-E10044-GMR
Mfr.Part #
SI5386A-E10044-GMR
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Skyworks
Package :
Tape and Reel (TR)
Packaging :
Bulk
Frequency - Max :
735MHz, 2.94912GHz
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
RoHS :
Non-Compliant
Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E10044-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5386A-E10044-GMR Overview
SI5386A-E10044-GMR Features
SI5386A-E10044-GMR Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD