SI5347D-D10112-GM
Mfr.Part #
SI5347D-D10112-GM
Description
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
SI5347D-D10112-GM
Clock Generators Tray
SI5347D-D10112-GM Overview
SI5347D-D10112-GM Features
SI5347D-D10112-GM Applications
There are a lot of Silicon Labs
SI5347D-D10112-GM Clock Generators applications.
  • 1 Gigabit Ethernet
  • 10 Gigabit Ethernet
  • FPGA and processor clocks
  • Line cards used in telephone exchange
  • Fiber Channel
  • PCI express cards
  • Infotainment systems
  • Medical equipment
  • Multi-function printers
  • Media broadcast servers
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD