SI5347A-B04325-GM
Mfr.Part #
SI5347A-B04325-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
64-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
IC CLK MULTI/JITTER ATTEN 64QFN
Input :
LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal
Package / Case :
64-VFQFN Exposed Pad
Packaging :
Tray
PLL :
yes
Series :
DSPLL®
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Ratio - Input:Output :
4:8
Number of Circuits :
4
Voltage - Supply :
1.71V~3.47V
Frequency (Max) :
712.5MHz
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
Clock Multiplier, Jitter Attenuator
Output :
CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Divider/Multiplier :
Yes/No
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Datasheets
SI5347A-B04325-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5347A-B04325-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5347A-B04325-GM Overview
SI5347A-B04325-GM Features
SI5347A-B04325-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD