SI5345B-D10107-GMR
Mfr.Part #
SI5345B-D10107-GMR
Description
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR
40
Length :
9mm
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
750MHz
Height Seated (Max) :
0.9mm
Surface Mount :
yes
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.71V
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Terminal Position :
QUAD
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature (Max) :
85°C
JESD-30 Code :
S-XQCC-N64
Terminal Form :
NO LEAD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Number of Terminations :
64
Temperature Grade :
Industrial
Factory Lead Time :
6 Weeks
Width :
9mm
Output Clock Frequency-Max :
350MHz
Terminal Pitch :
0.5mm
Supply Voltage :
1.8V
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.89V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Skyworks Solutions, Inc. SI5345B-D10107-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5345B-D10107-GMR Overview
SI5345B-D10107-GMR Features
SI5345B-D10107-GMR Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD