SI5345B-D10076-GMR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SI5345B-D10076-GMR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Terminal Form :
NO LEAD
Width :
9mm
Surface Mount :
yes
Operating Temperature (Max) :
85°C
JESD-30 Code :
S-XQCC-N64
Length :
9mm
Number of Terminations :
64
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.71V
Height Seated (Max) :
0.9mm
Output Clock Frequency-Max :
350MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Supply Voltage :
1.8V
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
750MHz
Terminal Pitch :
0.5mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.89V
Temperature Grade :
Industrial
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
Terminal Position :
QUAD
Skyworks Solutions, Inc. SI5345B-D10076-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5345B-D10076-GMR Overview
SI5345B-D10076-GMR Features
SI5345B-D10076-GMR Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD