SI5342D-D10123-GM
Mfr.Part #
SI5342D-D10123-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Datasheets
SI5342D-D10123-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5342D-D10123-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5342D-D10123-GM Overview
SI5342D-D10123-GM Features
SI5342D-D10123-GM Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD