SI5341A-D10284-GMR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SI5341A-D10284-GMR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Length :
9mm
Supply Voltage :
1.8V
Terminal Pitch :
0.5mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Form :
NO LEAD
Factory Lead Time :
6 Weeks
Width :
9mm
Number of Terminations :
64
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.89V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.71V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
JESD-30 Code :
S-XQCC-N64
Output Clock Frequency-Max :
1028MHz
Surface Mount :
yes
Operating Temperature (Min) :
-40°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
750MHz
Temperature Grade :
Industrial
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Height Seated (Max) :
0.9mm
Terminal Position :
QUAD
Operating Temperature (Max) :
85°C
Skyworks Solutions, Inc. SI5341A-D10284-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5341A-D10284-GMR Overview
SI5341A-D10284-GMR Features
SI5341A-D10284-GMR Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD