SI5341A-D10095-GMR
Mfr.Part #
SI5341A-D10095-GMR
Description
IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN
Operating Temperature (Max) :
85°C
JESD-30 Code :
S-XQCC-N64
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output Clock Frequency-Max :
1028MHz
Number of Terminations :
64
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
750MHz
Terminal Pitch :
0.5mm
Height Seated (Max) :
0.9mm
Length :
9mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.89V
Supply Voltage :
1.8V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.71V
Width :
9mm
Terminal Form :
NO LEAD
Skyworks Solutions, Inc. SI5341A-D10095-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5341A-D10095-GMR Overview
SI5341A-D10095-GMR Features
SI5341A-D10095-GMR Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD