SI5340B-D10129-GM
Mfr.Part #
SI5340B-D10129-GM
Description
IC CLOCK GENERATOR PLL 44QFN
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
750MHz
Width :
7mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
JESD-30 Code :
S-XQCC-N44
Length :
7mm
Height Seated (Max) :
0.9mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.71V
Terminal Pitch :
0.5mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage :
1.8V
Number of Terminations :
44
Output Clock Frequency-Max :
350MHz
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.89V
Packaging :
Tray
Datasheets
SI5340B-D10129-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5340B-D10129-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5340B-D10129-GM Overview
SI5340B-D10129-GM Features
SI5340B-D10129-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD