SI5332DD10131-GM2R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SI5332DD10131-GM2R
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
40-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
LOW JITTER, 8-OUTPUT, ANY-FREQUE
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Radiation Hardening :
No
Supplier Device Package :
40-QFN (6x6)
Package / Case :
40-VFQFN Exposed Pad
Product Category :
Clock Generators and Support Products
Max Operating Temperature :
150 °C
Resistance :
51.1 Ω
Frequency - Max :
200MHz
Series :
MultiSynth™
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Type :
Clock Generators
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Voltage - Supply :
1.71V ~ 3.63V
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Output :
HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Brand :
Subcategory :
Clock and Timer ICs
PLL :
yes
Mounting Type :
Surface Mount
Composition :
Thick Film
Divider/Multiplier :
Yes/No
Min Operating Temperature :
-55 °C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Ratio - Input:Output :
3:8
Input :
Clock, Crystal, LVCMOS
RoHS :
Compliant
Type :
Clock Generator
Tolerance :
1 %
Number of Circuits :
1
Military Standard :
MIL-PRF-55342
Contact Plating :
Lead, Tin
Skyworks
Packaging :
Tape and Reel
Product Status :
Active
Datasheets
SI5332DD10131-GM2R
Skyworks Solutions, Inc. SI5332DD10131-GM2R
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5332DD10131-GM2R Overview
SI5332DD10131-GM2R Features
SI5332DD10131-GM2R Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD