SI2141-B10-GM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SI2141-B10-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
24-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
IC VIDEO TUNER 24QFN
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Video Processing
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Applications :
Blu-Ray Disc Recorder, Digital PVR, DVD, iDTV
Type :
Tuner
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Package / Case :
24-VFQFN Exposed Pad
Datasheets
SI2141-B10-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI2141-B10-GM
Video Processing + Skyworks Solutions, Inc. + SI2141-B10-GM Overview
SI2141-B10-GM Features
SI2141-B10-GM Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD