SG-210STF 33.3330ML3
Mfr.Part #
SG-210STF 33.3330ML3
Description
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Current - Supply (Max) :
2.2mA
Series :
SG-210STF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
CMOS
Factory Lead Time :
11 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
1.6V~3.6V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Frequency :
33.333MHz