SG-210STF 24.5760ML0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SG-210STF 24.5760ML0
Manufacturer
Epson
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Epson
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Standby (Power Down)
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±50ppm
Type :
XO (Standard)
Factory Lead Time :
11 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
2.7μA
Current - Supply (Max) :
2.2mA