SFJNL3K00221MC1
Mfr.Part #
SFJNL3K00221MC1
Description
CAP FEEDTHRU 220PF 3KV AXIAL
Inductance :
0.5 µH
Tolerance :
±20%
Current :
15A
Insertion Loss :
12dB @ 100MHz
Published :
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
JESD-609 Code :
e4
Factory Lead Time :
11 Weeks
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Height :
9.4mm
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Diameter :
9.8mm
SFJN
Physical Dimension :
D9.8XH9.4 (mm)/D0.386XH0.37 (inch)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Additional Feature :
L-C TYPE CIRCUIT
Terminal Finish :
Silver
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Through Hole
Capacitance :
220pF