SFJNL3K00101MC0
Mfr.Part #
SFJNL3K00101MC0
Description
CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL
Tolerance :
±20%
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Physical Dimension :
D9.8XH9.4 (mm)/D0.386XH0.37 (inch)
Inductance :
0.5 µH
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Height :
9.4mm
Factory Lead Time :
11 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Mounting Type :
Panel Mount
Bulk
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Additional Feature :
L-C TYPE CIRCUIT
Capacitance :
100pF
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Insertion Loss :
7dB @ 100MHz
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current :
15A
Number of Functions :
1
Published :
Diameter :
9.8mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Silver
Voltage - Rated :
3000V 3kV