SFJNL3000474MX0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SFJNL3000474MX0
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Published :
Current :
15A
Voltage - Rated :
300V
Capacitance :
0.47µF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
±20%
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thread Size :
M6x0.75
Factory Lead Time :
11 Weeks
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm