SFJEL2K00682MX1
Mfr.Part #
SFJEL2K00682MX1
Description
CAP FEEDTHRU 6800PF 2KV AXIAL
Height :
9.4mm
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Tolerance :
±20%
Insertion Loss :
41dB @ 100MHz
Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
SFJE
Thread Size :
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Current :
15A
Inductance :
0.5 µH
Capacitance :
6800pF
Diameter :
9.8mm