SFJEL2K00472MX0
Mfr.Part #
SFJEL2K00472MX0
Description
CAP FEEDTHRU 4700PF 2KV AXIAL
11 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Tolerance :
±20%
Diameter :
9.8mm
Thread Size :
Insertion Loss :
39dB @ 100MHz
Height :
9.4mm
SFJE
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current :
15A
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Capacitance :
4700pF
Inductance :
0.5 µH