SFJEL2K00103MX1
Mfr.Part #
SFJEL2K00103MX1
Description
CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL
Height :
9.4mm
Additional Feature :
L-C TYPE CIRCUIT
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Inductance :
0.5 µH
Diameter :
9.8mm
Tolerance :
±20%
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Published :
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Insertion Loss :
43dB @ 100MHz
Current :
15A