SFCIL5000220ZC1
Mfr.Part #
SFCIL5000220ZC1
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Description
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
-20% +80%
Insertion Loss (Max) :
12 dB
Thread Size :
2BA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated :
500V
Inductance :
0.5 µH
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Capacitance :
22pF
JESD-609 Code :
e4
Packaging :
Bulk
Number of Functions :
1
Current :
10A
Size / Dimension :
0.250Diax0.453L 6.35mmx11.50mm