SDWL1608CR10JSTFM01
Mfr.Part #
SDWL1608CR10JSTFM01
Description
FIXED IND 100NH 220MA 680MOHM SM
DC Resistance (DCR) :
680mOhm
Rated Current :
220mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Inductance :
100nH
Shenzhen Sunlord Electronics SDWL1608CR10JSTFM01
SDWL1608CR10JSTFM01 datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD