SDWL1608CP12NJSTF
Mfr.Part #
SDWL1608CP12NJSTF
Description
FIXED IND 12NH 1.1A 115MOHM SMD
Fixed Inductors
Rated Current :
1.1A
Tolerance :
±5%
Package / Case :
Inductance :
12nH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) :
115mOhm
Datasheets
SDWL1608CP12NJSTF
Shenzhen Sunlord Electronics SDWL1608CP12NJSTF
SDWL1608CP12NJSTF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD