SDI24-15-U2-P5R
Mfr.Part #
SDI24-15-U2-P5R
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 24W
Current - Output (Max) :
1.6A
Voltage - Output :
15V
Size / Dimension :
3.94Lx1.97W x 1.30 H 100.0mmx50.0mmx33.0mm
Input Connector :
IEC 320-C14
Series :
SDI24-U (24W)
Power (Watts) :
24W
Voltage - Input :
90V~264VAC
Region Utilized :
Europe
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Form :
Desktop (Class I)
Operating Temperature :
0°C~40°C
No Load Power Consumption :
75mW Max