SDFL1608Q1R5KTF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SDFL1608Q1R5KTF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FIXED IND 1.5UH 25MA 800MOHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Tolerance :
±10%
Package / Case :
Inductance :
1.5uH
Rated Current :
25mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) :
800mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
SDFL1608Q1R5KTF
Shenzhen Sunlord Electronics SDFL1608Q1R5KTF
SDFL1608Q1R5KTF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD