SDES064T-221MS
Mfr.Part #
SDES064T-221MS
Manufacturer
Delta Electronics
Package / Case
Nonstandard
Description
FIXED IND 220UH 640MA 1.04OHM SM
Manufacturer :
Delta Electronics
Size / Dimension :
0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
Package / Case :
Nonstandard
Series :
SDES064T
Operating Temperature :
-55°C~125°C
DC Resistance (DCR) :
1.04Ohm Max
Shielding :
Shielded
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Factory Lead Time :
8 Weeks
Tolerance :
±20%
Inductance :
220μH
Height Seated (Max) :
0.157 4.00mm
Current Rating (Amps) :
640mA
Datasheets
SDES064T-221MS
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD