SDEB12101T-2R2MSD
Mfr.Part #
SDEB12101T-2R2MSD
Manufacturer
Delta Electronics
Package / Case
Nonstandard
Description
FIXED IND 2.2UH 710MA 338MOHM SM
Manufacturer :
Delta Electronics
Size / Dimension :
0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
Current Rating (Amps) :
710mA
Tolerance :
±20%
Factory Lead Time :
8 Weeks
Inductance :
2.2μH
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Inductance Frequency - Test :
1MHz
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Shielding :
Shielded
DC Resistance (DCR) :
338mOhm Max
Current - Saturation :
610mA
Package / Case :
Nonstandard
Series :
SDEB12101T
Datasheets
SDEB12101T-2R2MSD
Delta Electronics SDEB12101T-2R2MSD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD