SDCL1608CR10JTDF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SDCL1608CR10JTDF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FIXED IND 100NH 300MA 1.2OHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
DC Resistance (DCR) :
1.2Ohm
Tolerance :
±5%
Inductance :
100nH
Rated Current :
300mA
Datasheets
SDCL1608CR10JTDF
Shenzhen Sunlord Electronics SDCL1608CR10JTDF
SDCL1608CR10JTDF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD