SCM0905-652-RC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SCM0905-652-RC
Manufacturer
Allied Components International
Package / Case
4-SMD, J-Lead
Datasheet
Download
Description
6500UH 50%, 18.4K OHM IMPEDANCE
Stock
104
In Stock :
104
Manufacturer :
Product Category :
Common Mode Chokes
Voltage Rating - DC :
80V
Size / Dimension :
0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Filter Type :
Inductance @ Frequency :
6.5 mH @ 10 kHz
Approval Agency :
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC :
DC Resistance (DCR) (Max) :
950mOhm
Package :
Tape and Reel (TR)
Current Rating (Max) :
400mA
Series :
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Number of Lines :
2
Features :
Impedance @ Frequency :
18.4 kOhms @ 10 kHz
Height (Max) :
0.209" (5.30mm)
Package / Case :
4-SMD, J-Lead
Datasheets
SCM0905-652-RC
Allied Components International SCM0905-652-RC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN MOD JACK SINGLE PORT RIGHT
    RJ45 SINGLE PORT CONNECTOR
    RJ45 Connector 10/100 Base-T
    SINGLE PORT RJ45 CONNECTOR
    RJ45 CONNECTOR SINGLE PORT
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD