SC2511-1R0MHF
Mfr.Part #
SC2511-1R0MHF
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
Description
1UH, 20%, 8MOHM, 16.5AMP MAX. SM
Manufacturer :
ITG Electronics, Inc.
Product Category :
Fixed Inductors
Datasheets
SC2511-1R0MHF
ITG Electronics, Inc. SC2511-1R0MHF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD