SC23CGS-4
- Mfr.Part #
- SC23CGS-4
- Manufacturer
- Belden
- Description
- TAP BRKT W/GRND 4" HORZ MNT
- Manufacturer :
- Belden
- Product Category :
- Factory Lead Time :
- 3 Weeks
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- Not Applicable
- RoHS Status :
- Non-RoHS Compliant
- Datasheets
- SC23CGS-4
SC23CGS-4 datasheet pdf and Mounting Brackets product details from Belden Inc. stock available at
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| SC23-11EWA | Belden | 16,235 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL RED 10DIP |
| SC23-11GWA | Belden | 40,421 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL GRN 10DIP |
| SC23-11SRWA | Belden | 32,334 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL RED 10DIP |
| SC23-11SURKWA | Belden | 166 | 2.3" RED LED DISPLAY |
| SC23-11YWA | Belden | 9,289 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL YLW 10DIP |
| SC23-12EWA | Belden | 27,657 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL RED 10DIP |
| SC23-12GWA | Belden | 37,353 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL GRN 10DIP |
| SC23-12SRWA | Belden | 33,435 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL RED 10DIP |
| SC23-12YWA | Belden | 18,655 | DISPLAY 7SEG 2.24" SGL YLW 10DIP |