SBSMP2000154MXB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SBSMP2000154MXB
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Datasheet
Download
Description
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Min Operating Temperature :
-55°C
Circuit Type :
Filter
Termination :
Flat
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current :
10A
Max Voltage Rating (DC) :
200V
Series :
SBSM
Height (Max) :
0.133 3.38mm
Package / Case :
2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) :
5mOhm
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Voltage - Rated DC :
200V
Current Rating :
10A
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±20%
Max DC Current :
10A
Voltage - Rated :
200V
Max Current Rating :
10A
Width :
5mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Length :
6.6mm
Insertion Loss :
44dB @ 100MHz
Temperature Coefficient :
X7R
Capacitance :
0.15μF
Max Operating Temperature :
125°C
Height :
3.18mm
Depth :
5mm