SAB-C165-L25FHA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SAB-C165-L25FHA
Manufacturer
Infineon Technologies
Package / Case
100-LQFP
Datasheet
Download
Description
LEGACY 16-BIT MCU
Manufacturer :
Infineon Technologies
Product Category :
Microcontrollers
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4.5V ~ 5.5V
Oscillator Type :
External, Internal
Program Memory Type :
ROMless
EEPROM Size :
Speed :
25MHz