S73305T-32.000-R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
S73305T-32.000-R
Manufacturer
Aker Technology Corp
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Manufacturer :
Aker Technology Corp
Product Category :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
7mA
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Output :
HCMOS
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency :
32 MHz
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
S7
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.055 (1.40mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
Package :
Tape and Reel (TR);Cut Tape (CT);Digi-Reel®;
Frequency Stability :
±50ppm