S27KL0642DPBHI030
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
S27KL0642DPBHI030
Manufacturer
Infineon Technologies
Package / Case
24-VBGA
Datasheet
Download
Description
IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
Manufacturer :
Infineon Technologies
Product Category :
Memory
Package / Case :
24-VBGA
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Clock Frequency :
166MHz
Series :
HyperRAM™ KL
Memory Interface :
HyperBus
Voltage - Supply :
2.7V~3.6V
Memory Type :
Volatile
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA