S24512BPX36RSM
Mfr.Part #
S24512BPX36RSM
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
RF ANT 2.4/5.4GHZ CAB BRKT 36"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Features :
Cable - 914mm
Termination :
RP-SMA Male
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz, 5.4GHz
Product Status :
Obsolete
Series :
Ingress Protection :
Height (Max) :
Number of Bands :
2
Mounting Type :
Bracket Mount
Return Loss :
VSWR :
2
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
RF Family/Standard :
Applications :
Gain :
6DBI
Base Product Number :
S24512
Package :
Bulk
Datasheets
S24512BPX36RSM
2 Bands - UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) Bracket Mount RP-SMA Male 2.4GHz, 5.4GHz 6dBi - -