S2407SLP12NF
Mfr.Part #
S2407SLP12NF
Description
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12"
1
Product Status :
Obsolete
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Mounting Type :
Chassis Mount
Series :
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
RF Family/Standard :
Return Loss :
Termination :
N Type Female
Applications :
Panel
Features :
Cable - 305mm
Package :
Bulk
Ingress Protection :
Datasheets
S2407SLP12NF
1 Bands Panel UHF (2GHz ~ 3GHz) Chassis Mount N Type Female 2.4GHz 7dBi - -