S240790PA36RTN
Mfr.Part #
S240790PA36RTN
Description
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Frequency Group :
UHF 2GHz~3GHz
Packaging :
Bulk
Height :
25.4mm
Height (Max) :
1.000 25.40mm
Frequency :
2.5GHz
Termination :
RP-TNC
Feature :
Cable - 914mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Gain :
7DBI
Mount :
Brackets
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Range :
2.4GHz~2.5GHz
Factory Lead Time :
2 Weeks
Number of Bands :
1
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
S240790PA36RTN
1 Bands Panel UHF 2GHz~3GHz Chassis Mount RP-TNC 2.4GHz 7dBi Bulk 1.000 25.40mm