S24015PB36NM
Mfr.Part #
S24015PB36NM
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Termination :
N Type Male
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Bands :
1
Gain :
15dBi
Mounting Type :
Chassis Mount
Frequency Group :
UHF 2GHz~3GHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Range :
2.4GHz~2.5GHz
Feature :
Cable - 914mm
Antenna Type :
Panel
Packaging :
Bulk
Frequency :
2.5GHz
Factory Lead Time :
2 Weeks
Datasheets
S24015PB36NM
1 Bands Panel UHF 2GHz~3GHz Chassis Mount N Type Male 2.4GHz 15dBi Bulk