S11KAC-P14MCC0-2500
Mfr.Part #
S11KAC-P14MCC0-2500
Description
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
Cable Opening :
0.079 ~ 0.098 (2.00mm ~ 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C~120°C
Factory Lead Time :
12 Weeks
Number of Positions :
14
ODU S11KAC-P14MCC0-2500
Plug, Male Pins Brass Free Hanging (In-Line) 14 Positions Solder Cup Gold Chrome over Nickel Bulk A Push-Pull
S11KAC-P14MCC0-2500 Overview
S11KAC-P14MCC0-2500 Features
ODU MINI-SNAP® K series
S11KAC-P14MCC0-2500 Applications
There are a lot of ODU
S11KAC-P14MCC0-2500 Circular Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER