S-1003NA50I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003NA50I-I6T1U
Supply Voltage :
1.2V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Height Seated (Max) :
0.5mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
S-1003
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Channels :
1
Reset :
Active Low
Output :
Open Drain or Open Collector
Type :
Voltage Detector
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Surface Mount :
yes
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
Additional Feature :
DETECTION VOLTAGE IS 5.0V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Terminal Pitch :
0.5mm
6-SMD, Flat Leads
Number of Terminations :
6
Voltage - Threshold :
5V