RWM08455602JB25E1
Mfr.Part #
RWM08455602JB25E1
Tolerance :
5%
Diameter :
9.4mm
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Resistance :
56kOhm
Length :
45.8mm
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
11W
Datasheets
RWM08455602JB25E1
Vishay / Sfernice RWM08455602JB25E1
Through Hole 56kOhm, Wirewound,