RWM08451R80JB25E1
Mfr.Part #
RWM08451R80JB25E1
Diameter :
9.4mm
Power Rating :
11W
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Tolerance :
5%
Length :
45.8mm
Resistance :
1.8Ohm
Datasheets
RWM08451R80JB25E1
Vishay / Sfernice RWM08451R80JB25E1
Through Hole 1.8Ohm, Wirewound,