RWM08343002JS09E1
Mfr.Part #
RWM08343002JS09E1
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Power Rating :
11W
Resistance :
30kOhm
Length :
33.7mm
Radiation Hardening :
No
Diameter :
7.4mm
Datasheets
RWM08343002JS09E1
Vishay / Sfernice RWM08343002JS09E1
Through Hole 30kOhm, Wirewound,