RWM06346R20JS09E1
Mfr.Part #
RWM06346R20JS09E1
Diameter :
7.4mm
Published :
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Tolerance :
5%
Resistance :
6.2Ohm
Length :
33.7mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Power Rating :
8W
Datasheets
RWM06346R20JS09E1
Vishay / Sfernice RWM06346R20JS09E1
Through Hole 6.2Ohm, Wirewound,